Ve dnech od 22.7. do 26.7. bude probíhat inventura. Objednávky přijaté v tomto termínu budou odesílány od 29.7.2024.

Pár slov o nás

 

Naše vášeň je gastronomie a všechno s ní spojené.

Rádi pomáháme našim zákazníkům plnit jejich potřeby a přání ohledně kulinářského umění.

Všechny nejtajnější touhy a představy jsou nám otevřené a s vášní se pustíme do jejich splnění.

Jídelní okamžiky se stanou kouzelnými prožitky, na které bude každý s oblibou vzpomínat.

 

 

Jsme parta od zelí, se kterou se jen tak nudit nebudeš. Říkáš si, proč zrovna od zelí? Koukni o trochu výš na název „Repollo“. Když si toto slovíčko hodíš do překladače ze španělštiny, v českém znění ti vyskočí „zelí“.

Tento příběh má svou historii, rádi totiž cestujeme za svými špičkovými dodavateli až do jejich končin. Jedni z nich jsou právě Španělé a jak je známo, mluví tam trochu jinou řečí.

Angličtina u některých není tou nejsilnější stránkou, takže na nás chrlí i svá španělská slovíčka. A tak vzniklo námi milované Repollo, které onehdy jeden z nich řekl a nám uvízlo v paměti. Zamilovali jsme si ho tak, že s námi zcela souznělo a od té doby jsme zkrátka parta od zelí aneb Repollo.

Když je práce to, co od srdce miluješ, není čas ani prostor pro otrávenost a podrážděnost. Navíc jídlo je přece láska, která prochází žaludkem, a pokud ještě skvěle vypadá, tak ho jen podtrhne vkusné a vhodné nádobí. Potrpíme si na vysoké kvalitě, a proto pečlivě vybíráme naše dodavatele. Dlouhodobá spolupráce a přátelské vztahy nám přináší skvělé portfolio značek, které s hrdostí doporučujeme každému, komu záleží na líbivých a kvalitních kulinářských potřebách.

 

Spokojenost a důvěra zákazníků je našim největším úspěchem a pohaněčem, protože když je spokojený zákazník, je spokojená také firma. A my úsměvy, srandu i kvalitu se pořádnou dávkou vkusu mile rádi rozdáme všem těm, kteří tyto atributy ocení.