Dopravy a platby

Způsob platby 

Náš internetový obchod nabízí tři možné způsoby plateb:

  • Platba dobírkou.
  • Platba předem na účet.
  • Platba kartou, Google Pay a Apple Pay

Způsoby plateb jsou v našem systému automaticky provázány na způsoby dopravy. Po výběru způsobu dopravy je vám automaticky nabídnut možný způsob platby.

1. Platba dobírkou

Platba dobírkou je klasická platba za balík, kterou provedete hotově (nebo kartou) řidiči přepravní služby. Tato služba stojí 39,-.

2. Platba předem na účet

Tato platba je zdarma. Po dokončení objednávky vám bude společně s potvrzujícím emailem zasláno číslo našeho účtu a další potřebné invormace o platbě. Zboží při tomto způsobu platby zasíláme jakmile nám dorazí peníze na účet. Provedení platby trvá všeobecně v rozmezí 24-48 hodin. Po provedení platby doporučujeme zaslat nám informační e-mail o provedené platbě. Objednávku vyřídíme přednostně.

3. Platba kartou, Google Pay a Apple Pay

Platba kartou lze provést za pomocí platební brány  ComGate Payments, a.s (https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana). Za tuto službu si neúčtujeme žádný poplatek. V prvním bodě zvolíte typ platby, následně zadáte veškeré důležité údaje z Vaší karty a provedete platbu. Ve většině případech musíte platbu autorizovat (internetová banka, SMS kód apod.). Následně bude na Vaší e-mailovou adresu odeslán průběh platby

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Cena dopravy: od 79,-, při objednávce nad 2000,- je doprava zdarma

Zákazníci mají možnost zvolit dopravu přepravní službou PPL nebo GLS po celé ČR, kdy cena dopravy je 139,- vč. DPH. Dopravu za využití výdejních boxů Zásilkovna je cena dopravy 79,-. Doprava realizována přepravní službou Zásilkovna, GLS a PPL se řídí smluvními podmínkami těchto partnerů. V případě, že se vám zdá přebíraný balík poškozen, sepište s dopravcem protokol o škodě a zboží nepřebírejte. Při osobním odběru v karvinské pobočce se dopravné neplatí.