Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Nádobí / Trimetal

Lacor Trimetal - třívrstvé hrnce

Maximální účinnost díky teplotní vodivosti - až 3x rychlejší nahřívání než běžné hrnce. Konstrukce těla hrnců a pánví Trimetal je složena ze dvou vrstev nerezové oceli s rozdílnými vlastnosmi mezi nimiž je vrstva hliníku. Hliník je výborný vodič tepla, díky němu se teplo rovnoměrně a rychle rozvádí po celém povrchu hrnce. Běžné hrnce mají třívrstvou konstrukci pouze na dně hrnce. Hrnce Trimetal tuto vlastnost posouvají ještě dále.

Technické parametry nerezových tří vrstvých hrnců Trimetal:

Tělo hrnců je složeno ze tří odlišných materiálů.

1. první vrstvou je vnější nerezová vrstva (nerez AISI 430), která je velmi pevná, odolná a přizpůsobená všem typům tepelných zdrojů včetně indukce - je to nerez, který chytá magnet. Je také odolnější vůči mechanickému poškrábání.

2. prostřední vrstva je tvořena litým hliníkem - ideální vodič tepla -, který rovnoměrně a rychle rozvádí teplo po celém povrchu hrnce

3. Vnitřní strana hrnce je tvořena nerezovou ocelí (nerez AISI 304), která je velmi odolná kyselinám a zásadám, nepřejímá pachy z potravin a snadno se čistí.

Třívrstvé hrnce mají ergonomickou nerezovou rukojeť se silikonovou výplní pro lepší držení. Díky níž je běžné používání hrnců a pánví Trimetal pohodlné při zachování možnosti používat hrnce také v troubách a to až do 220°C.

O nás

info@repollo.cz

e-mail pro jakékoliv dotazy a objednávky

Naši dodavatelé

DaloLindén

de Buyer

Kontakty
Repollo.cz
info@repollo.cz
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.